P&L успішно пройшов beta-тестування і від 22 травня P&L став окремим модулем. Перегляньте демоверсію P&L з даними за останні 7 днів та придбайте повний доступ до звіту у вкладці Фінанси → P&L.
Почніть працювати з P&L, щоб легко керувати собівартістю, контролювати рентабельність та приймати зважені рішення для вашого бізнесу.
Вартість: 360 грн/міс за перший заклад в акаунті та додатково 180 грн/міс за кожен наступний.
☝️ Доступно для тарифів Mini, Business та Pro
Подивімось, яких змін зазнав P&L від початку beta-тестування в жовтні минулого року.
Якщо ви маєте більше одного закладу в акаунті, тепер можна бачити фінансові показники по кожному з них окремо, а також загальний результат всіх закладів.
💡 Якщо рахунок або склад не прив'язано до жодного закладу, або прив'язано до двох та більше закладів – ці дані будуть відображені в колонці «Некатегоризоване».
Керуйте виглядом звіту за допомогою кнопки Стовпці. Вмикайте та вимикайте показники відсотків, щоб бачити додаткові дані або приховати інформацію, яка наразі не потрібна.
Тепер звіт має деревоподібну структуру, щоб вам було простіше аналізувати багато вкладених категорій.
Обирайте, до якої категорії відносити різні причини. Наприклад, оберіть блок Собівартість для причини Термін придатності та Витрати для причини Проробка меню.
Додайте нові причини або відредагуйте поточні у вкладці Склад → Списання → Причини.
Якщо ви обрали відображати транзакції за категорією постачання в P&L, тепер дата додавання постачання дорівнюватиме даті угоди.
Наприклад, постачання, додане 30 жовтня та оплачене 3 листопада, відображатиметься в P&L в жовтні. При цьому гроші з обраного рахунка спишуться 3 листопада.
Переглядайте звіт не тільки з сумами за категоріями, а й у відсотках.
Це допоможе визначати співвідношення різних категорій доходів та витрат до виторгу та спростить приймання управлінських рішень.
Тепер можна вказувати іншу дату угоди й при додаванні транзакцій на касі.
Обирайте, в який блок P&L потраплять транзакції кожної категорії:
Таке налаштування допоможе більш гнучко керувати собівартістю та виплатами. Наприклад, враховувати витрати на логістику та комунальні платежі в собівартості, а виплати дивідендів – після прибутку до оподаткування.
Відтепер ви можете самостійно обирати, які категорії транзакцій враховувати в P&L.
Відредагуйте або додайте нову категорію у вкладці Фінанси → Категорії та відмітьте чи потрібно враховувати транзакції з них у звіті.
Або налаштуйте це пряму в списку всіх категорій та підкатегорій.
Тепер в P&L можна переглянути суми податків та прибуток після сплати податків.
Тепер ви можете додавати окремо дату угоди та дату проведення транзакції. Додали цю функцію, щоб в P&L відображалися лише ті оплати, зобов’язання по яких виникло в обраному періоді.
Прибрали всі транзакції із категоріями Постачання та Касові зміни зі звіту P&L за замовчуванням. Раніше за цими категоріями виключали лише автоматичні транзакції. Транзакції, які ви додавали вручну, все ще враховувались у звіті. Через це дублювались витрати: гроші, витрачені на постачання, також враховувались і в собівартість.
За потреби ви можете враховувати їх в P&L. Налаштуйте це у вкладці Фінанси → Категорії.